Saadet Partisi Adayı Bora Gençlerle Buluştu

Saadet Partisi Adayı Mehmet Bora, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında çay ocaklarında oturan gençlerle sohbet etti.
2019-03-11 21:35:51
2009 yılında belediye başkanı seçilen Mehmet Bora, kendi döneminde yaptığı hizmetlerine değinerek vatandaşlardan destek istedi. “Allah kısmet ederse 31 Mart yerel seçimini kazanıp başkan seçilirsem. İlçe ekonominin canlandırılması için farklı projeler üreteceğiz” dedi.
Vatandaşlarla sohbet edip fikir alış verişinde bulunan Bora, soru cevap şeklinde gençlerin sorularına cevap verdi.
 
Bora, “ilk önceliğimiz belediye makamına geldiğimiz zaman eksik olan hizmetleri tespit edip projeler üreterek farklı bir hizmet anlayışı çerçevesinde o koltukta oturmak yerine halkıma hizmet edeceğim. Yapacağımız ilk hizmet ise Altyapı ve İçme suyu sorunu projelendirip bu projeler çerçevesinde ilçemizi bu sıkıntıdan kurtaracağız. Daha sonra yollarımızı yaparak gençlerimiz için gençlik merkezi, çocuk parkları ve Adıyaman Üniversitesi yetkilileri ile görüşüp ikna edebilirsek iki yıllık bir meslek yüksek okulunu ilçemize kazandıracağız. Malumumuz ilçe ekonomisine büyük gelir sağlayan ve çiftçilerimizin ekmek parası olan tütünlerin para etmemesi vatandaşları zor durumda bırakmaktadır. Halkımızla beraber hakkımızı savunarak bu sorunun çözülmesi için gerekli çalışmaları yürüteceğiz.
 
Tütüne alternatif olarak İlçede hayvancılık üretimi için ne gerekirse halkıma yardımcı olacağım. İlçemizde bulunan turizm alanlarını değerlendirilerek çat barajı göletin de yaklaşık 80 adacık bulunan ve 2 bin yılda oluşan yüzen adacıkları ile Çelikhan içmecesini turizme kazandıracağız. Halkımıza hizmet için gelen paraları bir kuruşunun hesabını yaparak çar çur etmeden halkımıza hizmet olarak sunmayı en önemli vazife olarak biliyoruz bunun sorumluluğunu vicdanımızda his ediyorum. Tüm halkımıza saygılarımı arz ediyorum” dedi.
 
 
Haber Merkezi
 
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer SİYASET HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2020 Profesyonel Tasarım PROTASARIM