AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş Yerel Seçimlere Hazır

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala seçim günü kesinti yaşanmaması ve olası kesintilere anında müdahale edilebilmesi için tüm hazırlıklarını tamamladı.
2019-03-29 21:22:43

Kesintisiz ve kaliteli elektrik hizmetinin sağlanması noktasında ara vermeden çalışmalarına devam eden AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlere yönelik gerekli tedbirleri de şimdiden aldı.

Sorumluluk bölgesi olan Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta seçim önlemi olarak, elektrik şebekesindeki tüm bakım ve onarımlarını tamamladı.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. yetkilileri tarafından, seçim günü öncesi ve sonrasında planlı kesinti yapılmayacağı, büyük öneme sahip trafo merkezlerinin güvenliğinin maksimum düzeyde tutulacağı bu alanlara nöbetçi ekipler tayin edildiği, talep eden seçim bürolarına jeneratör gönderildiği, jeneratör bakım ekiplerinin ise sürekli hazır bulundurulacağı bilgisi iletildi.   

Şebeke ile ilgili tüm taleplerin anında yetkililere iletilebilmesi için 7/24 hizmet veren Alo 186 çağrı merkezinde tüm önlemler alınarak personel sayısı da arttırıldı. 

Merkez ve kırsalda koordinasyon sorumlularının ve ekiplerin nöbet yerlerinin belirlendiği 375 nöbetçi personelin seçim zamanı Adıyaman ve Kahramanmaraş illerinde tam kadro hazır bulundurulacağı bilgisi aktarıldı.  

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.  Genel Müdürü Mustafa Yılmaz ise ‘’Enerji tedariğinde herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için her türlü tedbiri almış bulunmaktayız. Bakım onarım çalışmalarımız yapılmış olup; oluşabilecek arıza durumunda olay mahalline en kısa sürede ulaşmak ve müdahale edebilmek için ekip sayılarımız arttırılmıştır. Temennimiz ve çabamız seçim sürecini hiçbir elektrik kesintisi yaşanmadan en iyi şekilde geçirmek. ‘’dedi

 

 

Haber Merkezi

 

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer GÜNCEL HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2020 Profesyonel Tasarım PROTASARIM