Milletvekili Toprak, İstanbul'daki Hemşehrilerini Yalnız Bırakmıyor

Adıyaman milletvekili Muhammed Fatih Toprak, fırsat buldukça başta sivil toplum kuruluşları olmak üzere değişik etkinlik ve toplantılar vesilesiyle İstanbul'a her gelişinde buradaki hemşehrilerini ziyaret ederek, onların sesi ve kulağı olma yolunda büyük bir duyarlılık ve fedakarlık gösteren bu davranışı hemşireler tarafından da büyük takdirle karşılanıyor.
2019-05-14 15:41:28

Milletvekili Toprak, Adıyamanlılar Vakfı geleneksel iftarına katılmak için gittiği İstanbul’da, 31 Mart yerel seçiminde Sultangazi Belediye Başkanlığı'nı kazanan Adıyamanlı Abdurrahman Dursun'u makamında ziyaret etti.

Toprak, hayırlı olsun, dileğinde bulunarak Dursun’a bir pano hediye etti.

Ziyaretinden duyduğu memnuniyetini ifade eden Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun Milletvekili Muhammed Fatih Toprak'ı duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Daha sonra beraberinde Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak, Adıyaman Dernekler Federasyonu yeni Başkanı Hüseyin Sevinçtekin ve Esenler Adıyamanlılar Derneği Başkan Yardımcısı İş Adamı Yusuf Çiçek ile birlikte Çetaş Yönetim Kurulu Başkan vekili Mehmet Taşar, Adıyamanlılar Vakfı bir önceki dönem başkanı ve Rasa Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Aksoy, Adıyaman çiğköftecisi Ömer Turan, Baykurt Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baykurt, Linke Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erşahin ve Balaman Otomotiv yönetim kurulu başkanı Bahri Balaman'ı iş yerinde ziyaret ederek çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Adıyaman iş adamları, Milletvekili Toprak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyet duyduklarını belirterek, hem duyarlılığından ötürü teşekkür etti.

Bu tür ziyaretlerin devam edilmesi gerektiğine vurgu yapılarak, kişisel mahiyette İstanbul seçimi ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirme fırsatı buldu.

Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, ise bu tür ziyaretlerin gerek iletişim açısından ve gerekse insanların duygu ve düşüncelerini çok rahat dile getirme fırsatı bulma açısından büyük bir önem taşıdığını belirterek, şöyle devam etti:

"Değişik vesileler ile her İstanbul ziyaretimde mutlak surette çok sayıda STK'ları ziyaret etme şansı buluyoruz ve aynı zamanda iş adamı olan hemşerilerimizi iş yerlerinde ziyaret ederek hem onların çalışmaları hakkında neler yapabildiğini yerinde görmek ve hem de Adıyaman ile ilgili neler yapabiliriz düşüncesiyle fikirlerini alarak onlarla uzun uzun hasbihal etmeye gayret gösteriyorum. Ayrıca global manada da onların duygu ve düşüncelerinden yararlanmaya çalışıyorum. Böylece ziyaret ettiğim yerlerde hemşehrilerimizin fikirlerine kulak vermek ve varsa çözebileceğimiz sorunları çözüme kavuşturmak benim için önemli bir hobi olarak görüyorum" diyerek, konuyla ilgili düşüncelerini dile getirdi.”

 

Kaynak : PHA
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer GÜNCEL HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2019 Profesyonel Tasarım PROTASARIM