Eğitim-Bir- Sen Yönetiminden Rektör Turgut'a Ziyaret

Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz yönetim kurulu ve Adıyaman Üniversitesi Temsilciliğinin Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyetle, Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut’u makamında ziyaret etti.
2019-06-03 22:25:51

Ziyarette, Mehmet Turgut ile hayırlı hizmetler gerçekleştirileceğine dair dilek ve temennilerini dile getiren Ali Deniz, “Adıyaman Üniversitesi’nin yeni yönetim kadrosu ile arzu edilen heyecanı oluşturacağına olan inancımız tamdır.” dedi.

Şube Başkanı Ali Deniz, bugünlere kolay gelinmediğini ve bu uğurda birçok bedel ödediklerini belirterek, “Sendika olarak üniversite-şehir kaynaşmasına her türlü katkıyı vermeye hazırız. Dostluk, kardeşlik anlayışını hâkim kılmak için elimizden geleni ortaya koyacağız. Akademik olarak üniversitemizden azami ölçüde faydalanmayı umuyoruz. Rektörümüze görevinde başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Mehmet Turgut ise, kardeşlik duygularını pekiştirerek, milletin ve çalışanların yararına olan her işe ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade ederek, “Çalışanların sorunlarını dert edinen ve bu işlere kafa yoran bir yönetim anlayışı Adıyaman’ın kazanmasına vesile olacaktır.” dedi.

Ali Deniz, ziyaretin ardından Eğitim Bir Sen Adıyaman Üniversitesi temsilciliğinde istişarelerde bulundu.

 

Kaynak : PHA
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer GÜNCEL HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2020 Profesyonel Tasarım PROTASARIM