Konukoğlu; “Gaziantep'i Futbolcu Fabrikası Yapmak İstiyoruz”

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü’nün Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Tesisleri'nde gerçekleştirilen olağan genel kurulda, Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu güven tazelerken, şirketleşmesi yönünde de karar alındı.
2019-06-11 22:06:25

ANONİM ŞİRKETİ KONUSUNDA YETKİ VERİLDİ

Genel kurulda yeni yönetim kurulu açıklanırken, yönetimingeçmiş dönemi faaliyetleri de oy birliği ile ibra edildi. Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Derneği'nin şirketleşmesi yönünde de kongre üyelerinin oylamasına sunulurken, oy birliği ile şirketleştirilme yetkisi yönetim kuruluna verildi.

KONUKOĞLU "SÖZÜMÜZÜ TUTMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ"

Gazişehir Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu kongrede yaptığı konuşmada; "Öncelikle buraya geçtiğimiz sezon gerçekleştirilen kongrede verdiğimiz sözü tuttuğumuz için çok mutlu ve gururluyum. Gaziantep şehrine şampiyonluk sevinci yaşatacağımızın sözünü vermiştik, Allah'a şükürler olsun bunu başardık. Bu başarımız sadece futbolcularımız, teknik heyetimiz, yönetimimizin başarısı değil, burada çalışan çaycılarımızdan, temizlikçilerimizden, tüm personellerimize kadar ortak başarısıdır. Bu süreçte yanımda olan, Abdülkadir Ağabeyime, Zeki Ağabeyime, sevgili eşim Jülide Hanım'a ve tüm aileme de sonsuz teşekkür ederim. Çünkü ailem en zor anlarda yanımdaydı. Hep bana destek oldular. “Sen bu işi başarırsın” dediler. Zaman zaman kalplerini kırdım, hepsinden helallik istiyorum. İnşallah Gaziantep şehrini futbolda en iyi noktaya getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

“GAZİANTEP'İ FUTBOLCU FABRİKASI YAPMAK İSTİYORUZ”

Gazişehir Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu, kulübe kalıcı gelir kaynakları bırakmak istediklerini ifade ederek; "Bu kulübün kendi kaynaklarıyla yönetilmesi konusunda gerekli tüm çalışmalarımızı yapıyoruz. Ama bu gelirlerin yanısıra, alt yapı konusunda da hedeflerimiz gerçekten büyük. Burayı Türkiye'nin Brezilyası olacak şekilde adeta bir futbolcu fabrikası haline getirmek istiyoruz. Gözlerim gördüğü ana kadar 7 yaşından 17 yaşına kadar tüm takımlarımızı izlemeye devam edeceğim. Onlar sadece kulübün değil Gaziantep'in de geleceğini oluşturacak. Fedakarlıklarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.


Haber Merkezi
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer SPOR HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2019 Profesyonel Tasarım PROTASARIM