Adıyamanlı Mali Müşavirler Karadeniz Turuyla Stres Attı

Adıyaman Mali Müşavirler Odası üyeleri aileleriyle birlikte mali tatil döneminde 5 günlük Karadeniz turuna katılarak yorgunluk attı.
2019-07-11 13:45:07

Adıyaman Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Murat Koca, her yıl mali tatil dönemlerinde farklı bölgelere gezi düzenlediklerini söyledi.

-"AYDER YAYLASINDA ÇİĞ KÖFTE İKRAMI"

Koca, mali müşavirler olarak stresi ve sorumluluğu oldukça yüksek bir meslek icra ettiklerini vurgulayarak, şöyle konuştu:

"Üstlenmiş olduğumuz görevle hazine ile mükellef arasında köprü görevi görürken odamız bünyesinde düzenlediğimiz seminerlerle  iş kalitesini arttıran, eğitimle gelişen bir meslek olarak geleceğe hazırlanıyoruz. Yıl boyunca zor ve sıkıntılı işlerle uğraşıyoruz. Mali tatil dönemlerini fırsat bilip, oda olarak mesleki çalışma, seminer ve geleneksel piknik programımızın yanı sıra mali tatil dönemlerinde farklı bölgelere geziler düzenlemekteyiz. Geçtiğimiz hafta içerisinde odamız bünyesinde düzenlemiş olduğumuz gezi programı kapsamında meslektaşlarımız aileleriyle birlikte, Amasya, Samsun,  Ordu,  Giresun,  Trabzon, Rize,  Artvin ve Erzurum illerinin tarihi ve doğal güzelliklerini görme fırsatı buldu. Meslektaşımız Muzafer Güneş üstadımızın Ayder yaylasında üyelerimize ikram edilmek üzere hazırladığı Çiğköfte etkinliğimize renk kattı. Bizim bu gezileri düzenlememizdeki asıl amacımız meslektaşlarımızın birkaç günde olsa muhasebe mesleğinin stresinden uzaklaştırmak ve mesleki dayanışmayı güçlendirmektir.  Yoğun ve stresli bir mesleği icra eden meslektaşlarımızın aileleriyle birlikte katılmış olduğu bu turumuz oldukça keyifli geçti. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

Kaynak : PHA
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer GÜNCEL HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2019 Profesyonel Tasarım PROTASARIM