Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Karakaya’dan Rektör Turgut’a Ziyaret

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut’u ziyaret etti.
2019-07-11 13:44:36

Karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyarette, Turgut’a yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulunan Karakaya, Adıyaman Üniversitesinin Prof. Dr. Mehmet Turgut ile birlikte yepyeni bir kimliğe kavuşacağının altını çizdi.

Karakaya, "Prof. Dr. Mehmet Turgut’un bilgi, birikim ve hoşgörüsüyle Adıyaman Üniversitesini ilimin, bilimin ve gelişimin sembolü haline getireceğinden hiç şüphemiz yok. Adıyaman ilinin gelişiminde önemli bir role sahip olan Adıyaman Üniversitesinin bu misyonunu da hakkıyla yerine getireceğini düşünüyoruz. Hocamıza ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum."dedi.

Turgut ise, Karakaya’ya ziyareti ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür ederek, ülke genelinde hem eğitim-öğretim, hem de sosyal anlamda söz sahibi olan bir üniversite inşa etmeyi hedeflediklerini belirtti.

Turgut, "Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın Adıyaman Üniversitesinde görev yapması hasebiyle Adıyaman’ı çok iyi bilen bir insan olduğunu biliyoruz. Güzel düşünce ve dilekleri bizleri mutlu etmiştir. Kendisinin de temsil ettiği kurum adına yapmış olduğu güzel çalışmalar takdire şayandır. Ben nazik ziyaretlerinden ötürü kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum."diye konuştu.

Ziyaret sonrasında Karakaya, Adıyaman Üniversitesi onur defterini imzalayarak üniversiteden ayrıldı.

Kaynak : PHA
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer GÜNCEL HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2019 Profesyonel Tasarım PROTASARIM