Gazişehir’in Yönetimi Değişti!

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Derneğimizin, olağanüstü kongresi bugün saat 13:00'de kulüp binamızda gerçekleştirildi.
2019-09-30 19:58:56

İstiklal Marşımız ve saygı duruşuyla başlayan kongrede, geçmiş yönetimin ibrasının ardından yeni yönetim kurulumuz belirlendi. 

Kulüp Başkanımız Mehmet Büyükekşi ve yeni yönetim kurulumuz yapılan seçimle resmen göreve gelirken, Kulübümüzün Eski Başkanı Adil Sani Konukoğlu'na ise "Onursal Başkanlık" verildi.


ADİL SANİ KONUKOĞLU; "HER ZAMAN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"

Onursal Başkanımız Adil Sani Konukoğlu, kongrede yaptığı konuşmada; "Öncelikle bana bugüne kadar dualarıyla, destekleriyle yanımda olan tüm Gaziantepli hemşehrilerime gönülden teşekkür ederim. Gaziantep için çalıştık ve sonunda da bu görevi başarıyla yerine getirmenin mutluluğunu hep beraber yaşadık. Şuan Süper Lig'de oldukça başarılı giden takımımızın kurulmasında büyük emekleri olan Murat Güneri ve Settar Konukoğlu'na da hepinizin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de takımımızın yanında her zaman olacağız ve elimizden gelen desteği vereceğiz. İnşallah takımımızda Süper Lig'de yakalayacağı başarılarla adından her zaman olumlu olarak bahsettirecektir. Göreve gelen Mehmet Büyükekşi başkanımıza ve tüm yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Bugün beklemediğim bir sürpriz yaparak, Onursal Başkanlık ünvanını bana vermelerinden dolayı da gerçekten çok mutlu oldum ve kendilerine bir kez daha teşekkür ederim. Son sözüm olarak da kısa süre önce hayatını kaybeden Nevzat Kara kardeşimizi ve Spor camiasının emektarlarından Mehmet Özsayacı kardeşimizin kızını da bir kez daha saygıyla anıyorum. Allah'tan rahmet diliyorum" diyerek sözlerini noktaladı. 

 

MEHMET BÜYÜKEKŞİ; "GAZİANTEP ŞEHRİYLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ"


Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübümüz Başkanı Mehmet Büyükekşi, olağanüstü kongremizde yaptığı konuşmada Gaziantep şehriyle elele vererek çok güzel başarılara imza atacaklarına inandığını vurgulayarak, "Sözlerime başlamadan önce Gaziantep şehrini, takımını Süper Lig'e taşınmasında büyük emeği olan Adil Sani Konukoğlu başkanımıza ve tüm yönetim kuruluna gönülden teşekkür ediyorum. Uzun yıllardır Türkiye'yi temsil eden görevlerde bulunmuştum ve şimdi Gaziantep şehrini temsil edeceğiz. Burada yakalayacağımız hiç bir başarı sadece benim ve yönetim kurulunun olmayacaktır. Çünkü biz bu takımı Gaziantep şehriyle beraber yöneteceğiz, hep beraber destek olacağız. Bu konuda bizlere maddi manevi büyük destek olunacağından hiç bir şüphem  bulunmuyor. Süper Lig'de ilk yılımız olmasına rağmen adımızdan başarılarla söz ettiriyoruz ve lig sonuna kadar da bunu sürdürmek istiyoruz. Hedefimizi ilk on sıra içerisinde bitirmek olarak belirledik, inşallah bunu da hep beraber başaracağız" dedi. 


MEHMET BÜYÜKEKŞİ; "SPOR BRANŞALARINDA DA EL BİRLİĞİ YAPACAĞIZ"


Gaziantep şehrinin spor konusunda da birlik olması gerektiğinin altını çizen başkanımız Mehmet Büyükekşi, "Gaziantep şehri her alanda olduğu gibi spor konusunda da birliktelik göstermesi gerekiyor. Bizim amatör şube olarak tekerlekli basketbol takımımız bulunuyor ve devam edecek. Bunun yanı sıra Süper Lig'de yıllardır şehrimizi başarıyla temsil eden Gaziantep Basketbol Takımımız da, kulüp bünyemize katılacak. Sayın Başkanımız Cengiz Şimşek de artık kulüp yönetimimizde ve basketbol takımımızında başkanlığını yapmayı sürdürecek. İnşallah tüm branşlarımızın başkanlıkları, sorumlulukları ayrı olmakla birlikte hep beraber başarıyı yakalayacağız. Gaziantep şehrini en üst seviyede, büyük hedeflerle zirveye taşıma amacında olacağız." ifadelerini kullandı. 


MEHMET BÜYÜKEKŞİ; "TAKIMIMIZIN ADI GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ OLUYOR"


Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübümüzün adının değişmesiyle ilgili de açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Mehmet Büyükekşi, "İnsanlarımızın kafasında isim konusunda farklı düşünceler olduğunu sürekli konuşuyorduk. O yüzden göreve gelir gelmez ilk olarak adımızın Gaziantep Futbol Kulübü olması gerektiği yönünde yönetim kurulumuzla karar aldık. Adil Başkanımıza da bu konuyu sorduğumuzda kendisinin de böyle bir olayı memnuniyetle karşılayacağını ve kendilerinin de göreve geldiğinde ilk düşündükleri ismin bu olduğunu öğrendik. Daha sonra Türkiye Futbol Federasyonumuzla gerekli görüşmeleri yaptık ve kararın resmen onaylanmasını bekliyoruz. İnşallah çok kısa bir süre içerisinde kulübümüzün adı Gaziantep Futbol Kulübü olacaktır ve tüm şehrimizi kucaklayacaktır" diyerek sözlerini noktaladı. 

YÖNETİM KURULU ASİL LİSTE

 

1 Mehmet BÜYÜKEKŞİ    
2 Mahsum ALTUNKAYA
3 Müslüm ÖZMEN
4 Gürkan TURAL
5 Cengiz ŞİMŞEK
6 Mustafa TOPÇUOĞLU
7 Işık KEÇEÇİ AŞUR
8 Adnan ÜNVERDİ
9 Ömer KÜSBEOĞLU  
10 Necati GÖKSU  
11 Oya ÖZTAN PEKER            
12 Ayşen AHİ
13 Aydın ERBAY 
14 Uğur ŞİRECİ               
15 Halit ACAR              
16 Hakan ASLANSOY                       
17 Ömer ŞAHİN                                 
18 Selami MEMİŞ                               
19 İslim ARIKAN                                
20 Prof.Dr.Mesut ÖZKAYA                              
21 Fatih CAMCIOĞLU                      
22 Mehmet ÖZDEMİR                        
23 Doç.Dr.Serkan USGU                                
24 Alpaslan ÖZGÜÇLÜ                  
25 Cevat GÜLLÜ                                
26 Sadettin GÜN                                
27 Öğr.Grv.Hülya YILMAZ                         
28 Bora TEZEL                                    
29 Gökhan ÇELİKTÜRK                    
30 Ayşe TOHUMCU                            DENETİM KURULU ASİL LİSTE

 

1 Mehmet Tekin ALPAY
2 Ali İhsan KAYA
3 Hikmet GÜNEŞ
   
 

 

Haber Merkezi

 

 

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer SPOR HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2020 Profesyonel Tasarım PROTASARIM