Besni İlkokulu Türkiye 41.’si Oldu

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı devlet okulları ve meb.k12.tr alan adını kullanan 51 bin 512 okul web sitesi içerisinde Besni İlkokulu Müdürlüğü 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı açıklanan verilere göre, Besni ile Adıyaman birincisi ve Türkiye 41.’si oldu.
2019-11-01 19:08:03

Besni İlkokul Müdürü Yaşar Gülten; yaptığı açıklamada, Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından açıklanan resmi sonuçlara göre Türkiye'de  Milli Eğitim Bakanlığına bağlı 51.512 okul web sitesi kullanımının her gün puanlandığını ve okul web sitelerinin günlük etkin kullanım haritası çıkarıldığını ifade etti.

Gülten,şunları kaydetti:

"180 iş günü içerisinde alınan ortalamalara göre Besni İlkokulu Müdürlüğü Besni ile Adıyaman birincisi ve Türkiye 41.’si olmayı başarmıştır. Bu başarıda bizleri sürekli motive eden ve destekleyen İlçe Kaymakamımız Sayın Bedirhan İmamoğlu olmak üzere Besni İlkokulu öğretmenleri, velileri, öğrencileri ve diğer paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. Türkiye’de 51 bin 512 okul web sitesi içerisinde okulumuz öğretmenlerinden okul öncesi öğretmeni Sevil Özhan okul içerisinde en çok içerik üreten ve tıklanan öğretmen kategorisinde Türkiye 26. olmayı ayrıca başarmıştır.

Tüm Türkiye’deki okullarımızın okulumuzu, ilçemizi ve ilimizi tanımaları bakımından da bu başarının devamı konusunda çalışmaya devam edeceğiz."

Kaynak : PHA
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer GÜNCEL HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2020 Profesyonel Tasarım PROTASARIM