Erdemoğlu Holding Çalışanlarına Sahip Çıktı.

Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu; Cumhurbaşkanımızın Başlattığı Kampanyaya 3 Milyon Lira Bağışladı.
2020-04-08 18:41:06

Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, holding bünyesinde faaliyet gösteren Gaziantep ve diğer illerdeki tüm işletmelerde çalışan hiçbir çalışanın işten çıkarılmadığını ve ücretlerinden kesinti yapılmadığını, başlatılan kampanyaya da 3 milyon lira ile katıldıklarını ifade etti. İşletmelerin bulunduğu illerin Valiliklerine toplamda 10 bin koli gıda yardımı yaptıklarını belirtti.

Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, ülkemizin içinde bulunduğu bu karanlık günlerden kurtulup tekrar sağlıklı, mutlu, üretken ve aydınlık günlerin geleceğine inandıklarını belirterek şöyle dedi “Erdemoğlu Holding olarak öncelikle hiçbir işçimizi işten çıkartmayacağız ve ücretlerinde herhangi bir kesinti yapmayacağız. Yine bu vesileyle öncelikle; 3000 koli Gaziantep Valiliği’ne, 3000 koli de Adana Valiliği’ne gıda paketi verdik. Diğer işletmelerimizin bulunduğu illerde de biner koli olmak üzere toplamda 10.000 koli gıda paketini ihtiyaç sahibi kardeşlerimize verilmek üzere bağışladık. Cumhurbaşkanlığı öncülüğünde başlatılan Biz Bize Yeteriz Türkiyem Bağış Kampanyasına da 3 milyon TL’yi nakit olarak bugün yatırmış bulunuyoruz. Ülkemizin içinden geçtiği bu zor koşullarda karınca kararınca şirket olarak katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu günler geçecek ülkemiz sağlıklı, aydınlık ve mutlu günlerine kavuşacaktır. Bu vesileyle başta sağlık çalışanları olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruşlarında çalışan ve bu mücadelede hayatını ve emeğini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza da teşekkür ediyoruz.”dedi

 

Haber Merkezi

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer GÜNCEL HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2020 Profesyonel Tasarım PROTASARIM